категорії: фото афіша події

Виставка "Трансормація. Українське село" Семена Щербини

Початок: 24.11.2015 17:58
Місце: арт-галерея "Мануфактура"
Адреса: Обухівське шосе, 2, Київ
Предмет події: Мануфакутра, Семен Щербина, галерея, Живопис Кількість відвідувачів: 0

13 листопада арт-галерея «Мануфактура» відкрила виставку «Трансформація. Українське село» молодого талановитого художника Семена Щербини, роботи якого вже встигли підкорити творчу еліту України та Європи.

Виставка «Трансформація. Українське село», написана в жанрі абстрактний живопис, показує нам трансформовану картину українського села XVIII століття. Автор занурює нас у автентичну атмосферу українського сільського пейзажу минулих сторіч, але робить це в стилі XXI століття. Новаторські кольорові поєднання з'єднуються з сюжетами творів Тараса Шевченка, наче вписуючи в космічну безодню фрагменти історії українського села.

Цікаво, що автора надихнула тема українського класичного села, зокрема роботи Т.Г. Шевченка. Також, автор цікавиться всесвітом, йому близькі теорія струн і приховані вимірювання Всесвіту – все це служило йому в створенні полотен. З одного боку, ми бачимо старе українське село, з іншого боку, нове сприйняття автора – поле соняшників, що переходить в графіто-фіолетову абстракцію, небо, ніби зняте через негатив – все це відображено через призму українського народного побуту.

Директор арт-галереї «Мануфактура» Леонора Янко: «Виставка С. Щербини поєднує українські історичні пейзажі минулих сторіч з сучасним і майбутнім, яке можна описати як космічне та комп'ютерне. Домінування нових технологій не виключає, а гармонійно єднає Україну традиційну і високорозвинену Україну майбутнього.» 

Семен є членом всеукраїнської творчої Спілки художників, брав участь у великій кількості проектів, як художник та інсталятор. Влітку 2015 року, роботи автора були з успіхом представлені в галереї Арт-центру Я.Гретера, які об'єднували у своїй концепції «Теорію струн» і біблійну тематику. Роботи Семена знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, Данії, Швеції та Італії.

Виставка триватиме з 13 листопада 2015 по 17 січня 2016

www.manufactura-art.com.ua

 
Я був там